Hodláte navštívit stránky JUUL.com, což je komerční web určený pro osoby pobývající ve Spojených státech amerických. Proto budou vaše osobní údaje shromažďovány ve Spojených státech amerických a budou podléhat Všeobecným obchodním podmínkám a Zásadám ochrany osobních údajů pro tyto stránky. Tyto zásady a postupy se mohou lišit od zákonných předpisů na ochranu osobních údajů, podle nichž jste své údaje původně poskytli. Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete porozumění a souhlas s výše uvedenými skutečnostmi.

JUUL LABS, INC.

INFORMACE O OCHRANNÝCH ZNÁMKÁCH

Dále je uveden neúplný seznam ochranných známek společnosti JUUL Labs. Symboly ochranných známek odrážejí stav ochranné známky ve Spojených státech. Při použití mimo USA je třeba naše ochranné známky používat pouze se symbolem ™, pokud jste si u nás neověřili, že příslušná ochranná známka je zaregistrována ve vaší jurisdikci.

Další informace o tom, jak používat naše ochranné známky a označení, vám poskytne naše společnost JUUL Labs, Inc. Pokyny k používání označení a ochranných známek

Ochranná známka Obecný výraz
JUUL Labs™
JUUL ® Vaporizér nebo vaporizační produkt
JUULpods™ náplň nebo pod
JUUL Pass™ benefiční program
RACS™ program

* V některých případech, jako jsou vědecké výzkumné publikace, může být vhodné označovat produkty společnosti JUUL jako systémy elektronického podávání nikotinu (Electronic Nicotine Delivery Systems – „ENDS“).

Nastavení Cookies