Náš příběh

Jsme odhodláni inovovat s ohledem na dospělé kuřáky.

Náš tým

JUUL Labs byla založena bývalými kuřáky, Jamesem a Adamem, s cílem odstranit cigarety a změnit tak životy jedné miliardy dospělých kuřáků. Dnes je JUUL Labs úspěšným týmem vědců, techniků, designérů, odborníků na logistiku, obchod a služby zákazníkům. Věříme, že design, technologie a originální myšlení jsou klíčem k vytvoření fungující alternativy ke klasickým cigaretám.

Management společnosti

Adam Bowen
Founder
Adam má více než 15 let zkušeností v oblasti designu spotřebních výrobků a 11 let v oblasti inovací tabákových výrobků. Je držitelem titulu M.S. v produktovém designu ze Stanfordské univerzity a B.A. v oboru fyziky z Pomony College.

K.C. Crosthwaite
Chief Executive Officer
K.C. má více než 20 let zkušeností v oblasti vývoje produktů, managementu a vztahů investorů a regulačních orgánů. K. C. naposledy působil jako Chief Growth Officer společnosti Altria, kde se několik let věnoval alternativám cigaret. K.C. je absolventem Marquette University a získal titul MBA na Providence College.

Joanna Engelke
Chief Quality Officer
Joanna má více než třicetileté zkušenosti, včetně vedoucích pozic globálního managementu kvality a regulace pro společnost Boston Scientific a role výkonné ředitelky Halloran Consulting. Joanna je držitelkou titulu MBA z Harvardu a B.A. v politologii z Yale.

Monika Fahlbusch
Chief People Officer
Monika Fahlbusch je ostřílená manažerka s více než 30 lety zkušeností v oblasti vedení lidských zdrojů ve společnostech, jako jsou BMC Software a Salesforce. Monika byla Silicon Valley Business Journalem v roce 2016 jmenována Silicon Valley Women of Influence. Získala titul bakaláře v oblasti Science in Business Administration and Economics na St. Mary's College of California a působila jako členka poradní rady School of Business and Economics ve stejné instituci.

David Dickey
Chief Operations Officer
David má více než 25 let zkušeností v logistice a s provozními činnostmi napříč různými průmyslovými odvětvími, kde měl na starosti rozsáhlé transformace ve společnostech TPG Capital a United Technologies. Má tituly M.S. se specializací na management z Purdue a B.S. v oboru elektrotechniky z Worcesterova polytechnického institutu.

Matt David
Chief Communications Officer
Zkušenosti Matta Davida jako komunikačního stratéga zahrnují práci pro korporace, úspěšné volební kampaně a služby ve federální a státní vládě. Zastával vedoucí komunikační pozice v posledních prezidentských kampaních a vedl komunikační strategie pro Kalifornii, globální společnosti Fortune 500, technologické společnosti a volené funkcionáře.

Bob Robbins
Chief Growth Officer
Bob přináší zkušenosti s řízením regulovaných spotřebitelských prodejů, naposledy pracoval pro firmu Constellation Brands. Před kariérou v komerčním sektoru sloužil jako vojenský důstojník a letec v americkém námořnictvu. Bob má MBA ze Stanfordské univerzity a titul B.S. v systémovém inženýrství na US Naval Academy.

Seznamte se s některými z našich talentovaných kolegů, kteří posouvají společnost JUUL Labs vpřed.

Claire O'Malley
Sustaining Mechanical Engineer
Claire, která má vysokoškolské vzdělání v oborech strojírenství a ateliérové umělecké tvorbě, tráví dny prací s nástroji CAD nebo prototypováním změn a vylepšení produktů. Nejvíce ji baví skutečnost, že v San Franciscu žila paní Doubtfire.

Charlie Paguyo
Accounting & Operations Manager
Účetní „veteránka“ Charlie zaznamenává každou finanční transakci pro více než tucet oddělení. V San Franciscu miluje místní klima, díky kterému může pořád řešit, co si vzít na sebe. A také miluje baseballový klub Giants.

Esteban Leon
R&D Mechanical Engineer
Esteban přišel z odvětví výroby energie z obnovitelných zdrojů a připojil se k týmu JUUL Labs, aby uplatnil své technické znalosti v celé řadě produktů našeho portfolia. V San Franciscu si nejvíc užívá jídlo a možnost všude dojet na kole.

Adam deSouza
Director of Quality & Manufacturing Engineering
Adam, který je držitelem titulu B.S. v oboru biomedicínského inženýrství na Northwestern University, vede řadu inženýrských projektů zaměřených na zlepšování výrobních procesů s cílem rozšířit aktivity JUUL Labs. Na San Franciscu nejvíc miluje bohatý výběr skvělých restaurací.

Nastavení Cookies