Hodláte navštívit stránky JUUL.com, což je komerční web určený pro osoby pobývající ve Spojených státech amerických. Proto budou vaše osobní údaje shromažďovány ve Spojených státech amerických a budou podléhat Všeobecným obchodním podmínkám a Zásadám ochrany osobních údajů pro tyto stránky. Tyto zásady a postupy se mohou lišit od zákonných předpisů na ochranu osobních údajů, podle nichž jste své údaje původně poskytli. Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete porozumění a souhlas s výše uvedenými skutečnostmi.

NÁŠ PŘÍBĚH

Jsme odhodláni inovovat s ohledem na dospělé kuřáky.

Adam Bowen a James Monsees spolu založili společnost JUUL Labs. Při hledání opravdové alternativy kouření využili své zkušenosti s produktovým designem. Oba byli dlouholetými kuřáky, a když nemohli najít přijatelnou alternativu k cigaretám, uvědomili si úžasnou příležitost propojit průmyslový design s kuřáckým průmyslem, který se v průběhu více než sto let významně nevyvíjel. Jako kuřáci věděli, že skutečná alternativa k cigaretám bude muset nabídnout takovou hladinu nikotinu, která se nenachází v žádné jiné dostupné náhražce cigaret na trhu. A měla by mít svůj vlastní rituál. Výsledkem byl náš produkt.

Náš tým

JUUL Labs byla založena bývalými kuřáky, Jamesem a Adamem, s cílem odstranit cigarety a změnit tak životy jedné miliardy dospělých kuřáků. Dnes je JUUL Labs úspěšným týmem vědců, techniků, designérů, odborníků na logistiku, obchod a služby zákazníkům. Věříme, že design, technologie a originální myšlení jsou klíčem k vytvoření fungující alternativy ke klasickým cigaretám.

MANAGEMENT SPOLEČNOSTI

Adam Bowen
Zakladatel, Chief Technology Officer
Adam má více než 15 let zkušeností v oblasti designu spotřebních výrobků a 11 let v oblasti inovací tabákových výrobků. Je držitelem titulu M.S. v produktovém designu ze Stanfordské univerzity a B.A. v oboru fyziky z Pomony College.

James Monsees
Zakladatel, Chief Product Officer
James má více než 15 let zkušeností s vývojem spotřebních výrobků. Má tituly M.S. v oboru produktového designu ze Stanfordské univerzity a B.A. se specializací na fyziku a ateliérovou tvorbu z Kenyon College.

K.C. Crosthwaite
Chief Executive Officer
K.C. má více než 20 let zkušeností v oblasti vývoje produktů, managementu a vztahů investorů a regulačních orgánů. K. C. naposledy působil jako Chief Growth Officer společnosti Altria, kde se několik let věnoval alternativám cigaret. K.C. je absolventem Marquette University a získal titul MBA na Providence College.

Joanna Engelke
Ředitelka pro kvalitu a regulaci
Joanna má více než třicetileté zkušenosti, včetně vedoucích pozic globálního managementu kvality a regulace pro společnost Boston Scientific a role výkonné ředitelky Halloran Consulting. Joanna je držitelkou titulu MBA z Harvardu a B.A. v politologii z Yale.

Jared Fix
Chief Strategy Officer
Jared zastával řadu výkonných vedoucích pozic v regulovaných odvětvích, včetně funkcí šéfa pro růst a marketingového ředitele ve společnosti Constellation Brands, jakož i generálního ředitele společnosti Beam Suntory. Jared byl dříve manažerem v McKinsey & Co a velícím kapitánem v americké armádě. Jared je držitelem titulu MBA na Columbia University a B.A. v oboru ekonomie na College of William & Mary.

Monika Fahlbusch
Chief People Officer
Monika Fahlbusch je ostřílená manažerka s více než 30 lety zkušeností v oblasti vedení lidských zdrojů ve společnostech, jako jsou BMC Software a Salesforce. Monika byla Silicon Valley Business Journalem v roce 2016 jmenována Silicon Valley Women of Influence. Získala titul bakaláře v oblasti Science in Business Administration and Economics na St. Mary's College of California a působila jako členka poradní rady School of Business and Economics ve stejné instituci.

David Dickey
Ředitel zásobování
David má více než 25 let zkušeností v logistice a s provozními činnostmi napříč různými průmyslovými odvětvími, kde měl na starosti rozsáhlé transformace ve společnostech TPG Capital a United Technologies. Má tituly M.S. se specializací na management z Purdue a B.S. v oboru elektrotechniky z Worcesterova polytechnického institutu.

Jerry Masoudi
Ředitel právního oddělení
Jerry má 25 let právní praxe ve velkých firmách a ve federální vládě. Působil jako hlavní poradce FDA a jako generální rada Celgene Corporation. Je držitelem titulů J.D. na Právnické fakultě University of Chicago a B.A. v oboru ekonomie na Amherst College. Jerry pracuje v naší pobočce ve Washingtonu, D.C., a je členem organizace D.C. Bar.

Matt David
Ředitel komunikace
Zkušenosti Matta Davida jako komunikačního stratéga zahrnují práci pro korporace, úspěšné volební kampaně a služby ve federální a státní vládě. Zastával vedoucí komunikační pozice v posledních prezidentských kampaních a vedl komunikační strategie pro Kalifornii, globální společnosti Fortune 500, technologické společnosti a volené funkcionáře.

Bob Robbins
Prezident JUUL Americas
Bob přináší zkušenosti s řízením regulovaných spotřebitelských prodejů, naposledy pracoval pro firmu Constellation Brands. Před kariérou v komerčním sektoru sloužil jako vojenský důstojník a letec v americkém námořnictvu. Bob má MBA ze Stanfordské univerzity a titul B.S. v systémovém inženýrství na US Naval Academy.

Grant Winterton
Prezident regionu EMEA
Grant Winterton má více než 25 let zkušeností s managementem spotřebního zboží pro společnosti jako je Coca-Cola, Red Bull, Arnotts a Roust, kde v posledních 10 letech působil jako generální ředitel. Grant pracoval ve více než 80 zemích, přičemž posledních 16 let strávil v EMEA regionu. Má titul bakaláře obchodu (Marketing / Finance) z University of New South Wales v Austrálii.

Ken Bishop
VP, International Growth, APAC
Ken přišel do společnosti JUUL s více než 10 lety mezinárodních zkušeností v asijsko-pacifickém regionu. Před nástupem do JUUL Labs strávil Ken 7 let ve společnosti Facebook na různých vedoucích pozicích v asijsko-pacifickém regionu, kde byl naposledy generálním ředitelem pro oblast jihovýchodní Asie. Před působením ve společnosti Facebook byl Ken poradcem pro analýzu ve společnosti Nielsen. Ken je držitelem titulu B.A. v oboru ekonomie na univerzitě v Miami.

Seznamte se s některými z našich talentovaných kolegů, kteří posouvají společnost JUUL Labs vpřed.

Alan Feng
Senior Director, Engineering Operations
S tituly B.S. ve strojírenství z MIT a M.S. v oboru inženýrství a produktového designu ze Stanfordské univerzity uplatňuje Alan své letité zkušenosti (spolu s velkou trpělivostí) v optimalizaci výroby a provozu. Na San Franciscu oceňuje celkový přístup lidí, kteří jsou otevřeni všemu novému.

Claire O'Malley
Sustaining Mechanical Engineer
Claire, která má vysokoškolské vzdělání v oborech strojírenství a ateliérové umělecké tvorbě, tráví dny prací s nástroji CAD nebo prototypováním změn a vylepšení produktů. Nejvíce ji baví skutečnost, že v San Franciscu žila paní Doubtfire.

Charlie Paguyo
Manažerka pro účetnictví a provozní činnosti
Účetní „veteránka“ Charlie zaznamenává každou finanční transakci pro více než tucet oddělení. V San Franciscu miluje místní klima, díky kterému může pořád řešit, co si vzít na sebe. A také miluje baseballový klub Giants.

Esteban Leon
R&D Mechanical Engineer
Esteban přišel z odvětví výroby energie z obnovitelných zdrojů a připojil se k týmu JUUL Labs, aby uplatnil své technické znalosti v celé řadě produktů našeho portfolia. V San Franciscu si nejvíc užívá jídlo a možnost všude dojet na kole.

Adam deSouza
Director of Quality & Manufacturing Engineering
Adam, který je držitelem titulu B.S. v oboru biomedicínského inženýrství na Northwestern University, vede řadu inženýrských projektů zaměřených na zlepšování výrobních procesů s cílem rozšířit aktivity JUUL Labs. Na San Franciscu nejvíc miluje bohatý výběr skvělých restaurací.

Nastavení Cookies