Hodláte navštívit stránky JUUL.com, což je komerční web určený pro osoby pobývající ve Spojených státech amerických. Proto budou vaše osobní údaje shromažďovány ve Spojených státech amerických a budou podléhat Všeobecným obchodním podmínkám a Zásadám ochrany osobních údajů pro tyto stránky. Tyto zásady a postupy se mohou lišit od zákonných předpisů na ochranu osobních údajů, podle nichž jste své údaje původně poskytli. Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete porozumění a souhlas s výše uvedenými skutečnostmi.

NÁŠ PŘÍBĚH

Jsme odhodláni inovovat s ohledem na dospělé kuřáky.

Adam Bowen a James Monsees spolu založili společnost JUUL Labs. Při hledání opravdové alternativy kouření využili své zkušenosti s produktovým designem. Oba byli dlouholetými kuřáky, a když nemohli najít přijatelnou alternativu k cigaretám, uvědomili si úžasnou příležitost propojit průmyslový design s kuřáckým průmyslem, který se v průběhu více než sto let významně nevyvíjel. Jako kuřáci věděli, že skutečná alternativa k cigaretám bude muset nabídnout takovou hladinu nikotinu, která se nenachází v žádné jiné dostupné náhražce cigaret na trhu. A měla by mít svůj vlastní rituál. Výsledkem byl náš produkt.

Náš tým

JUUL Labs byla založena bývalými kuřáky, Jamesem a Adamem, s cílem odstranit cigarety a změnit tak životy jedné miliardy dospělých kuřáků. Dnes je JUUL Labs úspěšným týmem vědců, techniků, designérů, odborníků na logistiku, obchod a služby zákazníkům. Věříme, že design, technologie a originální myšlení jsou klíčem k vytvoření fungující alternativy ke klasickým cigaretám.

MANAGEMENT SPOLEČNOSTI

Adam Bowen
Zakladatel, Chief Technology Officer
Adam má více než 15 let zkušeností v oblasti designu spotřebních výrobků a 11 let v oblasti inovací tabákových výrobků. Je držitelem titulu M.S. v produktovém designu ze Stanfordské univerzity a B.A. v oboru fyziky z Pomony College.

James Monsees
Zakladatel, Chief Product Officer
James má více než 15 let zkušeností s vývojem spotřebních výrobků. Má tituly M.S. v oboru produktového designu ze Stanfordské univerzity a B.A. se specializací na fyziku a ateliérovou tvorbu z Kenyon College.

K.C. Crosthwaite
Chief Executive Officer
K.C. má více než 20 let zkušeností v oblasti vývoje produktů, managementu a vztahů investorů a regulačních orgánů. K. C. naposledy působil jako Chief Growth Officer společnosti Altria, kde se několik let věnoval alternativám cigaret. K.C. je absolventem Marquette University a získal titul MBA na Providence College.

Ashley Gould
Chief Administrative Officer
Ashley, která má více než 18 let zkušeností v oblastech práva i provozních činností, včetně 12 let v soukromě i veřejně obchodovaných technologických a biofarmaceutických společnostech, je držitelem titulu J.D. z University of San Francisco School of Law a B.S. v oboru politické ekonomie na University of California v Berkeley.

Tim Danaher
Finanční ředitel
Tim má více než 15 let zkušeností v oblasti investičního bankovnictví a vedení podniků. Vystudoval Loyola University Maryland s titulem B.B.A. v mezinárodním obchodě.

Joanna Engelke
Ředitelka pro kvalitu a regulaci
Joanna má více než třicetileté zkušenosti, včetně vedoucích pozic globálního managementu kvality a regulace pro společnost Boston Scientific a role výkonné ředitelky Halloran Consulting. Joanna je držitelkou titulu MBA z Harvardu a B.A. v politologii z Yale.

Bob Robbins
Prezident JUUL Americas
Bob přináší zkušenosti s řízením regulovaných spotřebitelských prodejů, naposledy pracoval pro firmu Constellation Brands. Před kariérou v komerčním sektoru sloužil jako vojenský důstojník a letec v americkém námořnictvu. Bob má MBA ze Stanfordské univerzity a titul B.S. v systémovém inženýrství na US Naval Academy.

Grant Winterton
Prezident regionu EMEA
Grant Winterton má více než 25 let zkušeností s managementem spotřebního zboží pro společnosti jako je Coca-Cola, Red Bull, Arnotts a Roust, kde v posledních 10 letech působil jako generální ředitel. Grant pracoval ve více než 80 zemích, přičemž posledních 16 let strávil v EMEA regionu. Má titul bakaláře obchodu (Marketing / Finance) z University of New South Wales v Austrálii.

Ken Bishop
VP, International Growth, APAC
Ken přišel do společnosti JUUL s více než 10 lety mezinárodních zkušeností v asijsko-pacifickém regionu. Před nástupem do JUUL Labs strávil Ken 7 let ve společnosti Facebook na různých vedoucích pozicích v asijsko-pacifickém regionu, kde byl naposledy generálním ředitelem pro oblast jihovýchodní Asie. Před působením ve společnosti Facebook byl Ken poradcem pro analýzu ve společnosti Nielsen. Ken je držitelem titulu B.A. v oboru ekonomie na univerzitě v Miami.

Danna McKay
Generální ředitelka
Danna je obchodní a provozní manažerkou s více než 20letými zkušenostmi s mnoha druhy spotřebních výrobků v několika průmyslových odvětvích. Má tituly MBA z Washingtonské univerzity v St. Louis a B.A. v oboru ekonomie z Duke University.

David Dickey
Ředitel zásobování
David má více než 25 let zkušeností v logistice a s provozními činnostmi napříč různými průmyslovými odvětvími, kde měl na starosti rozsáhlé transformace ve společnostech TPG Capital a United Technologies. Má tituly M.S. se specializací na management z Purdue a B.S. v oboru elektrotechniky z Worcesterova polytechnického institutu.

Jerry Masoudi
Ředitel právního oddělení
Jerry má 25 let právní praxe ve velkých firmách a ve federální vládě. Působil jako hlavní poradce FDA a jako generální rada Celgene Corporation. Je držitelem titulů J.D. na Právnické fakultě University of Chicago a B.A. v oboru ekonomie na Amherst College. Jerry pracuje v naší pobočce ve Washingtonu, D.C., a je členem organizace D.C. Bar.

Matt David
Ředitel komunikace
Zkušenosti Matta Davida jako komunikačního stratéga zahrnují práci pro korporace, úspěšné volební kampaně a služby ve federální a státní vládě. Zastával vedoucí komunikační pozice v posledních prezidentských kampaních a vedl komunikační strategie pro Kalifornii, globální společnosti Fortune 500, technologické společnosti a volené funkcionáře.

Tom Cullen
Ředitel IT
Tom má více než 25 let zkušeností v oblasti technologií a provozních činností, které pokrývají více odvětví včetně spotřebního zboží, digitální zábavy a e-commerce. Tom je držitelem titulu B.S. v oboru informatiky na Northeastern Univeristy.

Daniel Cruise
Ředitel pro veřejné záležitosti
Daniel je bývalým viceprezidentem pro obchodní rozvoj a vládní záležitosti ve společnosti Alcoa a její nástupnické společnosti Arconic. Před tím byl Daniel výkonným ředitelem skupiny Albright Stonebridge a mluvčím pro zahraniční politiku v Bílém domě za prezidenta Clintona. Je držitelem titulů MPhil v mezinárodních vztazích z University of Cambridge a B.A. v mezinárodních vztazích z Brown University.

Jared Fix
Chief Strategy Officer
Jared zastával řadu výkonných vedoucích pozic v regulovaných odvětvích, včetně funkcí šéfa pro růst a marketingového ředitele ve společnosti Constellation Brands, jakož i generálního ředitele společnosti Beam Suntory. Jared byl dříve manažerem v McKinsey & Co a velícím kapitánem v americké armádě. Jared je držitelem titulu MBA na Columbia University a B.A. v oboru ekonomie na College of William & Mary.

Craig Brommers
Chief Marketing Officer
Craig Brommers, výkonný ředitel globálního marketingu, rozvíjí značky a umožňuje jim expandovat v rámci jejich katergorie, na jednotlivých trzích i v digitální oblasti. Craig je odborníkem na moderní marketing – jeho vášní je budování značek, které mají svůj účel, jsou globálně konzistentní, a přitom jsou relevantní na lokálních trzích. Craig má bohaté zkušenosti s budováním kompaktních, na úspěch zaměřených mezinárodních týmů. Je držitelem titulu MBA na Anderson School na UCLA.

Monika Fahlbusch
Chief People Officer
Monika Fahlbusch je ostřílená manažerka s více než 30 lety zkušeností v oblasti vedení lidských zdrojů ve společnostech, jako jsou BMC Software a Salesforce. Monika byla Silicon Valley Business Journalem v roce 2016 jmenována Silicon Valley Women of Influence. Získala titul bakaláře v oblasti Science in Business Administration and Economics na St. Mary's College of California a působila jako členka poradní rady School of Business and Economics ve stejné instituci.

Bryan White
SVP Hardware Engineering
Bryan, který má B.S. v oboru strojírenství na Stanfordské univerzitě, je již 20 let vedoucím týmů pro inovace produktů. Jeho zkušenosti zahrnují spektrum odvětví od nábytku až po zdravotnické prostředky.

David Foster
SVP, Advanced Technologies
David Foster je bývalým COO společnosti Bossanova Robotics. Má více než 30 let zkušeností s vývojem a vedením produktů společností, jako je Amazon, Apple, Google, IBM a Microsoft. David získal D. Phil, M.A. a B.A. z inženýrství na University of Oxford.

Ann Hoey
VP, Marketing
Ann má více než 20 let zkušeností v oblasti řízení značky, reklamy, digitálního marketingu a vedení provozních činností. Naposledy vedla oddělení výkonnostního marketingu ve společnosti Nike na globální úrovni a pro severoamerický region. Je držitelkou titulů B.A. v oborech ekonomie a historie z Kalifornské univerzity v San Diegu.

Seznamte se s některými z našich talentovaných kolegů, kteří posouvají společnost JUUL Labs vpřed.

Alan Feng
Senior Director, Engineering Operations
S tituly B.S. ve strojírenství z MIT a M.S. v oboru inženýrství a produktového designu ze Stanfordské univerzity uplatňuje Alan své letité zkušenosti (spolu s velkou trpělivostí) v optimalizaci výroby a provozu. Na San Franciscu oceňuje celkový přístup lidí, kteří jsou otevřeni všemu novému.

Claire O'Malley
Sustaining Mechanical Engineer
Claire, která má vysokoškolské vzdělání v oborech strojírenství a ateliérové umělecké tvorbě, tráví dny prací s nástroji CAD nebo prototypováním změn a vylepšení produktů. Nejvíce ji baví skutečnost, že v San Franciscu žila paní Doubtfire.

Charlie Paguyo
Manažerka pro účetnictví a provozní činnosti
Účetní „veteránka“ Charlie zaznamenává každou finanční transakci pro více než tucet oddělení. V San Franciscu miluje místní klima, díky kterému může pořád řešit, co si vzít na sebe. A také miluje baseballový klub Giants.

Nemo Baker
Senior Front End Engineer
Nemo, odborník na data a jejich zpracování, zajišťuje, aby naše webové stránky vypadaly a fungovaly dobře na všech zařízeních a ve všech prohlížečích. Jeho nejoblíbenější částí San Francisca je Dolores Park za slunečného dne, kde rád odpočívá a pozoruje lidi a psy.

Esteban Leon
R&D Mechanical Engineer
Esteban přišel z odvětví výroby energie z obnovitelných zdrojů a připojil se k týmu JUUL Labs, aby uplatnil své technické znalosti v celé řadě produktů našeho portfolia. V San Franciscu si nejvíc užívá jídlo a možnost všude dojet na kole.

Adam deSouza
Director of Quality & Manufacturing Engineering
Adam, který je držitelem titulu B.S. v oboru biomedicínského inženýrství na Northwestern University, vede řadu inženýrských projektů zaměřených na zlepšování výrobních procesů s cílem rozšířit aktivity JUUL Labs. Na San Franciscu nejvíc miluje bohatý výběr skvělých restaurací.

Nastavení Cookies