You are attempting to visit JUUL.com which is a commercial site intended for individuals within the United States. Accordingly, your personal information will be collected in the United States and will be subject to the Terms of Service and Privacy Policy of the site. These policies and procedures may not have the same data protection laws as the country in which you initially provided the information. By continuing to use this site, you acknowledge your understanding and consent.

NÁŠ PŘÍBĚH

Jsme odhodláni inovovat s ohledem na dospělé kuřáky.

Adam Bowen a James Monsees spolu založili společnost JUUL Labs. Při hledání opravdové alternativy kouření využili své zkušenosti s produktovým designem. Oba byli dlouholetými kuřáky, a když nemohli najít přijatelnou alternativu k cigaretám, uvědomili si úžasnou příležitost propojit průmyslový design s kuřáckým průmyslem, který se v průběhu více než sto let významně nevyvíjel. Jako kuřáci věděli, že skutečná alternativa k cigaretám bude muset nabídnout takovou hladinu nikotinu, která se nenachází v žádné jiné dostupné náhražce cigaret na trhu. A měla by mít svůj vlastní rituál. Výsledkem byl náš produkt.

Náš tým

JUUL Labs byla založena bývalými kuřáky, Jamesem a Adamem, s cílem odstranit cigarety a změnit tak životy jedné miliardy dospělých kuřáků. Dnes je JUUL Labs úspěšným týmem vědců, techniků, designérů, odborníků na logistiku, obchod a služby zákazníkům. Věříme, že design, technologie a originální myšlení jsou klíčem k vytvoření fungující alternativy ke klasickým cigaretám.

MANAGEMENT SPOLEČNOSTI

Adam Bowen
Zakladatel, Chief Technology Officer
Adam má více než 15 let zkušeností v oblasti designu spotřebních výrobků a 11 let v oblasti inovací tabákových výrobků. Je držitelem titulu M.S. v produktovém designu ze Stanfordské univerzity a B.A. v oboru fyziky z Pomony College.

K.C. Crosthwaite
Chief Executive Officer
K.C. má více než 20 let zkušeností v oblasti vývoje produktů, managementu a vztahů investorů a regulačních orgánů. K. C. naposledy působil jako Chief Growth Officer společnosti Altria, kde se několik let věnoval alternativám cigaret. K.C. je absolventem Marquette University a získal titul MBA na Providence College.

Joanna Engelke
Ředitelka pro kvalitu a regulaci
Joanna má více než třicetileté zkušenosti, včetně vedoucích pozic globálního managementu kvality a regulace pro společnost Boston Scientific a role výkonné ředitelky Halloran Consulting. Joanna je držitelkou titulu MBA z Harvardu a B.A. v politologii z Yale.

Jared Fix
Chief Strategy Officer
Jared zastával řadu výkonných vedoucích pozic v regulovaných odvětvích, včetně funkcí šéfa pro růst a marketingového ředitele ve společnosti Constellation Brands, jakož i generálního ředitele společnosti Beam Suntory. Jared byl dříve manažerem v McKinsey & Co a velícím kapitánem v americké armádě. Jared je držitelem titulu MBA na Columbia University a B.A. v oboru ekonomie na College of William & Mary.

Monika Fahlbusch
Chief People Officer
Monika Fahlbusch je ostřílená manažerka s více než 30 lety zkušeností v oblasti vedení lidských zdrojů ve společnostech, jako jsou BMC Software a Salesforce. Monika byla Silicon Valley Business Journalem v roce 2016 jmenována Silicon Valley Women of Influence. Získala titul bakaláře v oblasti Science in Business Administration and Economics na St. Mary's College of California a působila jako členka poradní rady School of Business and Economics ve stejné instituci.

David Dickey
Ředitel zásobování
David má více než 25 let zkušeností v logistice a s provozními činnostmi napříč různými průmyslovými odvětvími, kde měl na starosti rozsáhlé transformace ve společnostech TPG Capital a United Technologies. Má tituly M.S. se specializací na management z Purdue a B.S. v oboru elektrotechniky z Worcesterova polytechnického institutu.

Jerry Masoudi
Ředitel právního oddělení
Jerry má 25 let právní praxe ve velkých firmách a ve federální vládě. Působil jako hlavní poradce FDA a jako generální rada Celgene Corporation. Je držitelem titulů J.D. na Právnické fakultě University of Chicago a B.A. v oboru ekonomie na Amherst College. Jerry pracuje v naší pobočce ve Washingtonu, D.C., a je členem organizace D.C. Bar.

Matt David
Ředitel komunikace
Zkušenosti Matta Davida jako komunikačního stratéga zahrnují práci pro korporace, úspěšné volební kampaně a služby ve federální a státní vládě. Zastával vedoucí komunikační pozice v posledních prezidentských kampaních a vedl komunikační strategie pro Kalifornii, globální společnosti Fortune 500, technologické společnosti a volené funkcionáře.

Bob Robbins
Prezident JUUL Americas
Bob přináší zkušenosti s řízením regulovaných spotřebitelských prodejů, naposledy pracoval pro firmu Constellation Brands. Před kariérou v komerčním sektoru sloužil jako vojenský důstojník a letec v americkém námořnictvu. Bob má MBA ze Stanfordské univerzity a titul B.S. v systémovém inženýrství na US Naval Academy.

Seznamte se s některými z našich talentovaných kolegů, kteří posouvají společnost JUUL Labs vpřed.

Alan Feng
Senior Director, Engineering Operations
S tituly B.S. ve strojírenství z MIT a M.S. v oboru inženýrství a produktového designu ze Stanfordské univerzity uplatňuje Alan své letité zkušenosti (spolu s velkou trpělivostí) v optimalizaci výroby a provozu. Na San Franciscu oceňuje celkový přístup lidí, kteří jsou otevřeni všemu novému.

Claire O'Malley
Sustaining Mechanical Engineer
Claire, která má vysokoškolské vzdělání v oborech strojírenství a ateliérové umělecké tvorbě, tráví dny prací s nástroji CAD nebo prototypováním změn a vylepšení produktů. Nejvíce ji baví skutečnost, že v San Franciscu žila paní Doubtfire.

Charlie Paguyo
Manažerka pro účetnictví a provozní činnosti
Účetní „veteránka“ Charlie zaznamenává každou finanční transakci pro více než tucet oddělení. V San Franciscu miluje místní klima, díky kterému může pořád řešit, co si vzít na sebe. A také miluje baseballový klub Giants.

Esteban Leon
R&D Mechanical Engineer
Esteban přišel z odvětví výroby energie z obnovitelných zdrojů a připojil se k týmu JUUL Labs, aby uplatnil své technické znalosti v celé řadě produktů našeho portfolia. V San Franciscu si nejvíc užívá jídlo a možnost všude dojet na kole.

Adam deSouza
Director of Quality & Manufacturing Engineering
Adam, který je držitelem titulu B.S. v oboru biomedicínského inženýrství na Northwestern University, vede řadu inženýrských projektů zaměřených na zlepšování výrobních procesů s cílem rozšířit aktivity JUUL Labs. Na San Franciscu nejvíc miluje bohatý výběr skvělých restaurací.

Nastavení Cookies