You are attempting to visit JUUL.com which is a commercial site intended for individuals within the United States. Accordingly, your personal information will be collected in the United States and will be subject to the Terms of Service and Privacy Policy of the site. These policies and procedures may not have the same data protection laws as the country in which you initially provided the information. By continuing to use this site, you acknowledge your understanding and consent.

Naše mise

Naší misí je umožnit jedné miliardě dospělých kuřáků po celém světě přejít od hořlavých cigaret, eliminovat samotné užití cigaret a bojovat proti tomu, aby naše produkty používaly nezletilé osoby.

JUUL Labs byla založena bývalými kuřáky, Jamesem a Adamem, s cílem ovlivnit životy jedné miliardy dospělých kuřáků. Představujeme si svět, kde cigarety používá méně lidí, a kde lidé, kteří kouří cigarety, mají nástroje ke snížení nebo eliminaci své spotřeby zcela, pokud si to přejí.

Náš záměr

Jako vědci, návrháři a inženýři se domníváme, že vaporizéry nabízejí alternativu pro dospělé kuřáky, ale mohou mít negativní dopad, pokud je používají nekuřáci.

Tyto alternativy obsahují nikotin, u kterého nebylo doposud prokázáno, že způsobuje rakovinu. Nikotin je však návykovou látkou. Proto tyto alternativy nejsou vhodné pro dospělé, kteří ještě nekouří.

Nastavení Cookies