Hodláte navštívit stránky JUUL.com, což je komerční web určený pro osoby pobývající ve Spojených státech amerických. Proto budou vaše osobní údaje shromažďovány ve Spojených státech amerických a budou podléhat Všeobecným obchodním podmínkám a Zásadám ochrany osobních údajů pro tyto stránky. Tyto zásady a postupy se mohou lišit od zákonných předpisů na ochranu osobních údajů, podle nichž jste své údaje původně poskytli. Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete porozumění a souhlas s výše uvedenými skutečnostmi.

Naše mise

Ovlivnit životy jedné miliardy
dospělých kuřáků.

JUUL Labs byla založena bývalými kuřáky, Jamesem a Adamem, s cílem ovlivnit životy jedné miliardy dospělých kuřáků. Představujeme si svět, kde cigarety používá méně lidí, a kde lidé, kteří kouří cigarety, mají nástroje ke snížení nebo eliminaci své spotřeby zcela, pokud si to přejí.

Náš záměr

Jako vědci, návrháři a inženýři se domníváme, že vaporizéry nabízejí alternativu pro dospělé kuřáky, ale mohou mít negativní dopad, pokud je používají nekuřáci.

Tyto alternativy obsahují nikotin, u kterého nebylo doposud prokázáno, že způsobuje rakovinu. Nikotin je však návykovou látkou. Proto tyto alternativy nejsou vhodné pro dospělé, kteří ještě nekouří.

Nastavení Cookies